Kaubojiški kaklaraiščiai – amžina klasika?

Parašė
Kaubojiški kaklaraiščiai – amžina klasika?

Kaubojiški kaklaraiščiai – amžina klasika?

 

Sakoma, kad kaip kiekviena moteris privalo turėti bent dešimt porų batų, taip kiekvienas vyras savo spintoje privalo turėti bent dešimt skirtingų kaklaraiščių, kuriuos gali keisti pagal nuotaiką, orą, paskirtį ir panašiai. Bet kuriuo atveju, svarbiausia yra egzistuojančios galimybės, o pasirinkimas virtualiose parduotuvėse yra be galo platus.

Kaklaraiščių pasirinkimas prasideda nuo klasikinių ir baigiasi šmaikščiais, kuriuose vaizduojami juokingi personažai ar pašaipūs užrašai. Svarbiausia gebėjimas pasirinkti tinkamą, kad neatrodytumėte kvailai. Jei ne vieną dešimtmetį skaičiuojantys kaubojiški kaklaraiščiai siūlo rinktis juos. Kaip kiekvienos moters spintoje privalo būti Koko Shanel sukurta trumpa juoda suknelė, taip kiekvienas vyras privalo turėti kaubojišką kaklaraištį, kuris daugeliui turbūt geriau pažįstamas skambant angliškai - bolo tie.

 

Apie kaubojiškus kaklaraiščius yra labai juokingai pasakyta: Visai nereikalingi, tačiau be galo reikalingi. Tiksliau, galbūt ir nėra labai daug progų, kada juos galima užsidėti, tačiau jei tik tokia pasitaikytų – tiesiog privalu vieną egzempliorių turėti savo spintoje. Kaubojiškų kaklaraiščių istorija siekia net XVII amžių. Ir ne tik tose vietose, kaip Teksasas apie kurį mes pagalvojame pirmiausia, tačiau taip pat ir Europoje, kur tokio tipo papuošimai buvo laikomi vyriškumo simboliu. Buvo netgi paplitusi mada dėvėti tuo didesnę sagę turinčius kaklaraiščius, tačiau ir dydis kito priklausomai nuo tuo metu vyraujančios mados. Dažniausiai juos dėvėdavo kilmingieji, kurie trokšdavo parodyti, jog yra finansiškai apsirūpinę. Šiuo atveju dažnai kaubojiški kaklaraiščiai būdavo paauksuojami ar naudojamas brangusis metalas. Taigi, kuomet moterys dėvėjo puošnius karolius, vyrai – šio tipo kaklaraiščius.

 

Šiuo metu Lietuvoje rečiau sutinkami tokio tipo aksesuarai. Jei pastebėtumėte ir paanalizuotumėte, kas juos dėvi vėl būtų galima matyti, kad populiariausi jie tarp aukštuomenės, kuri žengia radonu kilimu pakėlusi galvą. Derinti prie puošnių drabužių juos yra kur kas paprasčiau nei kada galėjote pamanyti.

Kaubojiškas kaklaraištis, logiška, prie treningų atrodys labai neskoningai, tad tai yra variantas, kurį mes rekomenduojame siekiantiems išskirtinumo ir elegancijos. Šiuo atveju – kostiumas pats geriausias pasirinkimas. Tačiau pastarasis neturi būti labai aukštos kokybės ar ypač brangus. Prie paprasčiausio jis atrodys nuostabiai. Kaubojiškas kaklaraištis gana dažnas pasirinkimas vestuvėse. Jaunasis dažniausiai su tokiu atrodo labai elegantiškai ir tuo pačiu išskirtinai. Juk jaunoji – žino visi, tačiau jei jaunikis stokoja fantazijos – jį minioje surasti yra daug sunkiau.

Šio tipo kaklaraištis taip pat labai elegantiškai atrodo ir prie paprasčiausių džinsų, tačiau tuomet jau reikia atidžiau rinktis viršutinę dalį. Geriausia – baltiniai. Prie paprastų marškinėlių gali atrodyti kiek neskoningai. Derinti prie paprastos liemenės taip pat labai geras pasirinkimas.

Kad paprasčiau galėtumėte įsivaizduoti, kaip atrodo kaubojiškas kaklaraištis – rekomenduojame pasižvalgyti internetinėje erdvėje. Ten galėsite rasti ir labai daug pavyzdžių prie konkrečių drabužių, tad tuomet derinimas bus daug paprastesnis.

 

Pradėti tokioje mažoje šalyje kaip Lietuva naują madą yra labai paprasta. Juolab, lietuvaičiai aprangos atžvilgiu, yra gana originalūs ir stilingi. Svarbiausia nebijoti išsiskirti, o tokio tipo kaklaraištis kiekvieną vyrą pavers tikriausiu mačo.

Pasistenkite surasti tokio tipo kaklaraiščio sasagtį, kuri labiausiai atspindėtų jūsų asmenybę. Pasirinkimas taip pat kaip ir paprastų kaklaraiščių yra be galo platus, tad tikrai nesusidursite su problemomis.