Pristatymo sąlygos.

  1. .Prekių pristatymo kainą 1,49€.
  2. Pristatymo terminas nurodytas prie prekės.

SAUGUMAS

www.rubaiinternetu.lt garantuoja, kad Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) nebus perduodami kitiems tretiesiems asmenims kurie nesusiję su www.rubaiinternetu.lt . Šie privataus asmens, kliento duomenys naudojami tik tam, kad www.rubaiinternetu.lt  galėtų tinkamai vykdyti internetinę prekybą, autorizuoti klientą, pristatyti užsakytas prekes.

Kai kuriais atvejais, į Jūsų elektroninį paštą gali būti siunčiami  naujienlaškiai apie  produktus bei akcijas.

Jūs registruodamiesi sutinkate, kad į Jūsų pašto dėžutę bus siunčiami www.rubaiinternetu.lt  parduotuvės  naujienlaiškiai. Norėdami panaikinti savo registraciją šioje elektroninėje parduotuvėje, prašome elektroniniu paštu (kuris yra registruotas) atsiusti laisvos formos prašymą dėl registracijos panaikinimo.

 

www.rubaiinternetu.lt  garantuoja, kad Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) nebus perduodami kitiems tretiesiems asmenims kurie nesusiję su Artūro Martinkaus IĮ"Belenkas" . Šie privataus asmens, kliento duomenys naudojami tik tam, kad www.rubaiinternetu.lt galėtų tinkamai vykdyti internetinę prekybą, autorizuoti klientą, pristatyti užsakytas prekes.

Kai kuriais atvejais, į Jūsų elektroninį paštą gali būti siunčiami  naujienlaškiai apie  produktus bei akcijas.

Jūs registruodamiesi sutinkate, kad į Jūsų pašto dėžutę bus siunčiami www.rubaiinternetu.lt parduotuvės  naujienlaiškiai. Norėdami panaikinti savo registraciją šioje elektroninėje parduotuvėje, prašome elektroniniu paštu (kuris yra registruotas) atsiusti laisvos formos prašymą dėl registracijos panaikinimo.